منو
 

درباره ما

about company

نام شرکت

توضیحات مختصری در باره شرکت در این قسمت قرار می گیرد. توضیحات مختصری در باره شرکت در این قسمت قرار می گیرد. توضیحات مختصری در باره شرکت در این قسمت قرار می گیرد. توضیحات مختصری در باره شرکت در این قسمت قرار می گیرد.

لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که برای پر کردن صفحات به کار می رود. لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که برای پر کردن صفحات به کار می رود. لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که برای پر کردن صفحات به کار می رود. لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که برای پر کردن صفحات به کار می رود. لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که برای پر کردن صفحات به کار می رود.

لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که برای پر کردن صفحات به کار می رود. لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که برای پر کردن صفحات به کار می رود. لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که برای پر کردن صفحات به کار می رود. لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که برای پر کردن صفحات به کار می رود.

فروش ADSL

می توانید جهت خرید و شارژ مجدد ADSL شرکت مخابرات با یکی از روش های زیر اقدام نمایید :

1- از طریق سایت

2- از طریق تماس با شمار تلفن درج شده در سایت

3- خرید آفلاین از طریق کد USSD با شماره #512020*780* 

4- تماس کارشناسان فروش کنسرسیوم اینترنت مخابرات با مشتریان

پشتیبانی ADSL

در صورت هرگونه مشکل و سوال در خصوص ADSL می توانید از طریق سایت و یا تماس با شماره تلفن درج شده در سایت با ما در ارتباط باشید

شمانت با افتخار در خدمت شما می باشد .

طرح های تشویقی مشتریان کنسرسیوم پارتنری اینترنت مخابرات

کنسرسیوم پارتنری اینترنت مخابرات خراسان رضوی به منظور معرفی و اثبات مشتری مداری خود ، طرح های تشویقی با تخفیف های ویژه را ارائه می دهد .
هدف کنسرسیوم گسترش مشتریان خود و همچنین خدمات بهتر به مشتریان می باشد . فقط کافی است امتحان کنید .

 

فروشگاه اینترنتی کنسرسیوم پارتنری اینترنت مخابرات (پیشنهاد ویژه)

جهت ورود به فروشگاه اینترنتی کنسرسیوم پارتنری مخابرات کلیک نمایید

(پیشنهادهای وسوسه انگیز در انتظار شماست)